Milan Škriniar na wylocie do PSG?

Milan Škriniar jeszcze trenuje przed rozpoczęciem nowego sezonu z czarno-niebieskimi. Jednak są to prawdopodobnie jego ostatnie dni przed niechybną przeprowadzką do Paryża.Oba kluby prowadzą podobno bardzo zaawansowane rozmowy dotyczące transferu zawodnika.

Oczekiwanie na finalną ofertę

Inter Mediolan jest już zdecydowany na transfer Škriniara do Paris Saint Germain. Klub oczekuje już tylko na ostateczną ofertę ze strony francuskiej. Włoska prasa donosi, że klub jest gotowy przyjąć kwotę odstępnego o wiele niższą niż pierwotnie planowano. Pierwotnie mówiono o kwocie wysokości 80 milionów euro. Jednak już teraz Włosi są w stanie zaakceptować umowę w wysokości nawet w granicach 65-70 milionów euro. Prawdopodobnie zostanie ona podwyższona o kolejne pięć do sześciu milionów w bonusach. Wciąż jest to kwota zdecydowanie niższa niż początkowo proponowano.

Sporym ciosem dla Interu była utrata zainteresowania ze strony Chelsea, która nie tak dawno zaproponowała zapłacenie 70 milionów za Matthijsa de Ligta. Tym samym dając wszystkim zainteresowanym znać, że to de Light jest dla nich priorytetem, a nie Škriniar. Tak więc Inter utracił  tak naprawdę jedyną podstawę do podbijania ceny i targowania się z PSG.

Transfer za transfer

Władze Nerazzurri chcą jak najszybciej sprzedać oczekujących na transfery zawodników, aby uzyskać fundusze na finalizację zaplanowanych umów. Teraz zdecydowanym numerem jeden jest zakończenie rozmów i transfer Gleisona Bremera.

Co ciekawe rozmowy w tej kwestii prowadzone z Torino wcale nie idą tak łatwo jak oczekiwali tego Nerazzurri. Skalę problemu pokazuje fakt, że współpracownicy Bremera weszli w rolę mediatora pomiędzy klubami. Sytuację na pewno ułatwia fakt, że sam zawodnik jest bardzo zainteresowany zmianą klubu.