Lazaro w kręgu zainteresowań Borussii Dortmund

Niemiecki klub Borussia Dortmund wzmógł zainteresowanie pomocnikiem Interu Valentino Lazaro tuż przed zamknięciem rynku transferowego. Borussia liczy, że zdąży przekonać zarówno Inter, jak i samego zawodnika do tego transferu jeszcze przed zakończeniem się letniego mercato. Według niemieckiego serwisu informacyjnego Sport1, za pośrednictwem FCInter1908, 25-latek stał się celem dla Schwarzgelben i klub z Niemiec będzie konkurować z Benfiką i Eintrachtem Frankfurt o jego podpis.

Przez niemal całe lato Valentino Lazaro łączony był z odejściem z włoskiego klubu, jednak nic w tej kwestii się nie działo. Było zainteresowanie, jak choćby drużyn, które wymieniono wyżej, ale obyło się bez konkretów. Teraz, wszystko wskazuje na to, że Austriak w końcu znalazł ofertę która wydaje się być konkretna. Valentino Lazaro i Marco Rose znają się dobrze z czasów wspólnej pracy w Borussii Gladbach, stąd też bierze się zainteresowanie ze strony Borusii. Lazaro miałby w Dortmundzie pełnić rolę „żołnierza” Rose.  Wkrótce ma się dopiero okazać czy wicemistrz Niemiec zdążył z ofertą czy już jest jednak za późno.

Wydaje się jednak, że strona włoska nie powinna robić problemów i nie stanie na drodze temu transferowi o ile oferta finansowa przypadnie im do gustu.

źródło: sempreinter.com