Marcelo Brozović kluczowym zawodnikiem Interu

Jak podają włoskie źródła, Simone Inzaghi widzi w Marcelo Brozoviciu lidera środka pola. Włoski szkoleniowiec wokół niego ma zamiar zbudować linie pomocy. Jak podaje Gazzetta.it Simone Inzaghi chwalił chorwackiego pomocnika w rozmowie z Beppe Marottą.

Inzaghi chce budować zespół w oparciu o ustawienie 3-5-2. Marcelo Brozović ma być centralną postacią w tym ustawieniu. Zbyt wielkich zmian w związku z tym nie będzie, gdyż Antonio Conte używał podobnego ustawienia.

Brozović jest uznawany za kluczową postać w zespole Interu i obecnie negocjuje nowy kontrakt. Jednak Marotta nie zamierza spełniać jego wszystkich zachcianek. Chorwacki pomocnik oczekuje podwyżki. Obecnie zarabia 3.5 miliona euro rocznie.

Na ten moment przyszłość chorwackiego pomocnika nie jest do końca jasna. Wszystko będzie zależało od tego jak potoczą się negocjacje z ojcem zawodnika, który jest również jego agentem. Chorwat łączony jest z takimi klubami jak Paris Saint-Germain. Jednak jeśli dojdzie do porozumienia między jego obozem, a Interem, ten powinien zostać we Włoszech.

źródło: sempreinter.com
zdjęcie: sempreinter.com