Samir Handanović niepewny miejsca w składzie

Jak podają włoskie media, Samir Handanović może spodziewać się nowego rywala do gry w bramce Interu. Po ostatnim sezonie słoweński bramkarz mocno stracił w oczach mediolańczyków. W wielu spotkaniach zawodził i popełniał błędy, które bramkarzowi jego klasy nie przystoją. Na szczęście jego błędy nie przeszkodziły Interowi w sięgnięciu po Scudetto.

Simone Inzaghi wraz ze swoim sztabem zamierzają jednak wzmocnić rywalizację o grę w bramce „Nerazzurich”. Póki co, do Mediolanu przeniósł się Alex Cordaz, który kiedyś już reprezentował czarno-niebieskie barwy. Było to co prawda wieki temu i zakończyło się zaledwie jednym występem. Cordaz zastąpił wtedy Francesco Toldo, który obejrzał czerwoną kartkę.

Inter nie jest pewny swojego „numeru jeden’ w kolejnym sezonie i chciałby sprowadzić świeżą krew. Czy to podziała na Handanovicia motywująco? A może Słoweniec jest już po prostu „po drugiej stronie rzeki”? Tak czy inaczej, pozostał mu rok do wypełnienia kontraktu z klubem z Mediolanu. Rok, który równie dobrze może spędzić na ławce rezerwowych.

źródło: sempreinter.com