Inter Mediolan bliski sprzedaży Ivana Perisicia

Źródło bliskie Arsenalowi donoszą, że klub skontaktował się w sprawie kupna naszego skrzydłowego. Ivan Perisić – bo o nim mowa – znalazł się na celowniku „Kanonierów”, którzy są zdeterminowani sprowadzić go do siebie.

32 – latek był jednym z kluczowym zawodników w ostatnim sezonie. To również dzięki niemu Inter Mediolan po wielu latach odzyskał mistrzostwo Włoch. Chorwat w zeszłym sezonie rozegrał trzydzieści dwa spotkania w których zdobył cztery bramki i pięć asyst.
Różne źródła podają, że jest on jednak gotowy na odejście z Mediolanu. Zainteresowanie doświadczonym zawodnikiem wykazuje chociażby Tottenham, no i oczywiście wspomniany Arsenal. Według angielskich mediów, chorwacki zawodnik rozważa grę w Hiszpanii lub Anglii. Jeśli chodzi o Niemcy to pod uwagę bierze jedynie możliwy powrót do Bayernu Monachium.

Mikel Arteta już niejednokrotnie pokazał, że wysoko ceni doświadczonych zawodników Arsenalu. To przecież on sprowadził Williana, chociaż ten transfer nie do końca mu się udał. Brazylijczyk jednak po roku gry w Londynie prawdopodobnie odejdzie. W związku z tym trochę doświadczenia będzie brakowało. Właśnie tę lukę ma wypełnić Ivan Perisić.

Czy Chorwat zdecyduje się na przenosiny do Arsenalu, a może wybierze grę w którymś z hiszpańskich klubów?

źródło: justarsenal.com