Nowa porcja transferowych plotek

Nazwisko Lautaro Martineza pojawia się ciągle we włoskich mediach. Napastnik co jakiś czas łączony jest z innym europejskim klubem, jednak na ile te spekulacje są faktycznie osadzone w realiach?

Z drugiej strony coraz więcej wskazuje na realną możliwość transferu Paulo Dybaly do Interu. Jednak w tym samym czasie wciąż nie mamy oficjalnych informacji w tym temacie, rodzą się za to kolejne plotki opuszczeniu przez Dybale Włoch.

Martinez i kwestia Interu

Od dłuższego czasu media wręcz huczą o rychłym odejściu Lautaro Martineza z Interu Mediolan. Łączony był już z wieloma klubami, tylko nie ze swoim obecnym. W związku z kolejnymi spekulacjami agent piłkarza, Alejandro Camano zdecydował się na wywiad we włoskiej telewizji.

Opowiedział on o planach na najbliższe miesiące. Dotyczą one głównie grze w reprezentacji narodowej Argentyny. Celem napastnika jest zdobycie jak największej ilości bramek podczas nadchodzących Mistrzostw Świata. Zdaje sobie również sprawę z tego, że główną gwiazdą składu będzie i tak Leo Messi. Dla Polaków będzie to niesamowita okazja aby dopingować Roberta Lewandowskiego i jego drużynę. Starcie tytanów piłki nożnej zapowiada się naprawdę emocjonująco.

Nie zabrakło również informacji na temat ewentualnego transferu i opuszczenia przez Martineza drużyny. Agent zaprzeczył plotkom, potwierdzając że Martinez jest szczęśliwy w Interze. Poza tym ma być totalnie zauroczony Mediolanem, piękno miasta jest na pewno kolejnym argumentem do pozostania.

Paulo Dybala w Interze?

Wiemy na pewno, że Dybala nie będzie już występował w barwach Juventusu. Nie spodobały mu się zbyt niskie warunki proponowane przez obecny klub i już niebawem zostanie on wolnym piłkarzem.

Inter proponuje mu czteroletni kontrakt oraz 6 milionową wypłatę plus oczywiście dodatki. Jest to jednak najwyższa kwota jaką mogą zapewnić, nie wykluczone że jeśli okażę się ona zbyt niska Dybala nie będzie miał problemu z opuszczeniem Włoch. Włoskie media donoszą, że o zawodnika starają się takie kluby jak angielski Arsenal, Manchester United czy Newcastle. Spekuluje się także o transferze to jednego z hiszpańskich klubów. Na razie jedyną pewną informacją jest, że Argentyńczyk nie ma zamiaru podejmować decyzji w pośpiechu i uważnie myśli nad każdą ofertą.