Paulo Dybala już niebawem w Interze?

Paulo Dybala jest obecnie jednym z bardziej rozchwytywanych nazwisk na transferowej mapie. Pomimo, że walczą o niego inne największe kluby, Dybala jest ponoć nastawiony jedynie na współpracę z Interem. Dziś mają ruszyć rozmowy agenta piłkarza z Interem Mediolan.

Dopinanie umowy

Dybala od 2015 roku gra w Juventusie na pozycji napastnika. Podczas oficjalnych 209 meczy, zdobył dla drużyny łącznie 82 gole. Teraz jego marzeniem jest gra w barwach Interu Mediolan, i wygląda na to że ukarze się one wkrótce rzeczywistością.

Do rozmów zasiedli Beppe Marotta i Jorge Antun, mają oni wynegocjować najlepsze warunki kontraktu. Już teraz mówi się o czteroletnie kontrakcie gwarantującym roczne zarobki w wysokości sześciu milionów, plus oczywiście bonusy. Teraz wiele zależy od ustalenia dokładnych szczegółów oraz finalnego potwierdzenia przez zawodnika oraz klub.

Tylko niebiesko-czarni

O napastnika Juventusu walczyły kluby z całej Europy. Miał on podobno odrzucić propozycje Borussi Dortmund, Newcastle United, Arsenalu, Atletico czy Sevilli. Do grona potencjalnych chętnych dołączano także FC Barcelonę, jednak klub nigdy oficjalnie nie wystąpił z ofertą dla piłkarza.

Jeszcze parę miesięcy temu mówiło się o sprzedaży dwój chilijskich zawodników, jeszcze przed podpisywaniem nowych kontraktów. Jednak odejście Arturo Vidali i Alexixa Sanchesa jest już praktycznie kwestią czasu. Inter jest więc spokojny o swoje fundusze zakłamując już teraz nowego zawodnika.