Stefan Radu mówi „nie” Interowi Mediolan

Stefan Radu zdecydował się na pozostanie w Lazio. Niemal od początku okienka transferowego sporo mówiło się o tym, że Rumun przejdzie do Interu. Te doniesienia podkręcił fakt objęcia sterów w Interze przez Simone Inzaghiego. Były szkoleniowiec Lazio miał sprowadzić środkowego obrońcę Rzymian.

Jednak do transferu nie dojdzie. Rumuński środkowy obrońca postanowił zostać w „Albicelestes”. Jest gotowy również podpisać nowy, dwuletni kontrakt z klubem. Wydawało się, że czas Radu w Lazio dobiega końca. Zatrudnienie Mauricio Sarriego w Rzymie oznaczało chęć odmłodzenia składu, a 34-letni obrońca nie bardzo do tego pasował. Wraz z nasilającymi się spekulacjami Sarri był gotowy oddać Sarriego. Zwłaszcza, że kontrakt zawodnika kończył się wraz z tym miesiącem.

Deklaracja zawodnika zmienia jednak cały obraz. Stefan Radu miał powiedzieć Inzaghiemu, że byłby zainteresowany przejściem do Interu, ale… Warunkiem musi być brak propozycji kontraktowej ze strony Lazio. Jeżeli Sarri wraz z klubem przedstawią doświadczonemu defensorowi ofertę kontraktową ten zamierza ją przyjąć.

Wydaje się, więc że Radu uciął tym samym wszelkie plotki, a klub wkrótce zaproponuje mu nowy kontrakt.

źródło: sempreinter.com