Stefano Sensi może odejść z Interu tego lata

Środkowy pomocnik Interu – Stefano Sensi – jest bliski odejdzie z zespołu już tego lata. Tak przynajmniej twierdzą włoskie media. Jego usługami najpoważniej zainteresowana jest AC Fiorenitna. „Viola” szuka wzmocnień przed kolejnym sezonem, by wrócić do ligowej czołówki. Nowy trener Vincenzo Italiano potrzebuje zawodników kreatywnych i takich, którzy będą w stanie wziąć ciężar gry na siebie.

Kimś takim z pewnością może być Sensi. Włoski pomocnik uważany jest za jednego z największych wirtuozów środka pola we Włoszech. Ma tylko jeden, acz poważny problem: często imają się go kontuzje. Ilość kontuzji, które miał Stefano Sensi jest zatrważająca. W głównej mierze to one zatrzymują jego rozwój. Za każdym razem, gdy Sensi się rozkręca, łapie formę i pokazuje pełnię talentu… przytrafia mu się kontuzja.

Ostatnia kontuzja miała miejsce tuż przed rozpoczęciem Euro 2020. Teraz jednak Sensi wraca powoli do pełni sprawności. Rozpoczął treningi, a to zaalarmowało Fiorentine, która bardzo chciałaby piłkarza u siebie.

źródło: sempreinter.com